Vyhledávání zájezdu
Práter ve Vídni a Dům moří - Rakousko - Vídeň

Práter ve Vídni a Dům moří

Rakousko » Vídeň

,Práter ve Vídni a Dům moří

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Popis:
Poznávací zájezd do Vídně za atrakcemi, zábavou a největším rakouským akváriem!
1denní poznávací zájezd do Rakouska – Vídeň
Navštívíte Dům moří s největším rakouským akváriem
Odpoledne vás čeká slavný zábavní park Volksprater
V ceně doprava autobusem a služby průvodce
Nástupní místa bez příplatku: Brno, Mikulov
Pohodový zájezd do Prátru a obřího akvária

Vídeň, to nejsou jen památky a výstavy, ale i atrakce a zábava pro celou rodinu. Dům moří leží v centru města v budově Flakturm, bývalé protiletadlové věži, která byla přebudována na obří akvárium a terárium. V největším rakouském akváriu, v nádrži o objemu 300 000 litrů, je dost místa pro žraloky černocípé, lagunové a bambusové, kladivouny i mořskou želvu Puppi. Slavný vídeňský zábavní park Volksprater nabízí svým návštěvníkům vedle obřího ruského kola z roku 1827 bezpočet dalších atrakcí, jako jsou např. kolotoče, zrcadlové bludiště, kabinety smíchu, strašidelné domy, horské dráhy nebo malý vláček, kterým mohou návštěvníci projet celým zábavním parkem na okružní jízdě.


Navštívíte Dům moří

V tropickém pavilonu a v krokodýlím parku Krokipark se můžete těšit na volně poletující ptáky, pobíhající opice, krokodýly a další zvířata. Oddělení terárií obývají jedovatí hadi, hroznýšovití, ještěrky a ještěři, listoví mravenci a sklípkani. V zážitkovém akváriu s názvem Brandungsriff se mohou děti vypravit do světa tropických ryb díky „potápěčským přilbám" zabudovaným do dna akvária. V umělé krápníkové jeskyni zase můžete pozorovat přes sto různých jeskynních zvířat aktivních v noci – obrovské jedovaté stonožky, bičovce a kobylky, jeskynní ryby bez očí nebo štíry, kteří strašidelně svítí pod UV světlem. Každé pondělí v 10.30 zde lze také shlédnout krmení žraloků.


Vídeňský Práter letos slaví 250 let od svého založení

Prátr není jenom zábavní areál. Patří k němu také přilehlý městský park, který je jedním z nejhezčích na světě. A právě tady v srdci Vídně můžete nerušeně relaxovat obklopení přírodou. V letošním roce navíc slaví Prater významné výročí, a to 250 let od svého otevření pro veřejnost císařem Josefem II.


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z ČR podle nástupních míst. Příjezd do Vídně k Domu moří. Zde bude následovat individuální prohlídka. Po prohlídce přesun metrem do zábavního parku Práter. Opět následuje individuální prohlídka. Navečer odjezd autobusem z Vídně zpět do ČR. Příjezd do ČR.


Důležité informace o zájezdu

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby technického průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Praha a Jihlava, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých objektů.
Orientační ceny vstupného: Haus des Meeres (dospělý 16,70 €, dítě 6–15 let 7,60 €, dítě 3–5 let 5,10 €, senioři a studenti 12,50 €), vstup do areálu Prátru je zdarma, ceny atrakcí se pohybují od 3 € do 8 €, jízdenka na metro dospělý 2,20 € (dítě 1,10 €).
Doporučené kapesné: cca 30–50 €.
Odjezd brzy ráno v časech podle nástupních míst.
Kolem 18. hodiny se bude odjíždět autobusem zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám sdělí na místě průvodce. Příjezd do Prahy bude před půlnocí.
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Změna programu vyhrazena.


Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Praha (odjezd ve 4.00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) – s příplatkem 300 Kč
Jihlava (odjezd v 5.45 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) – s příplatkem 200 Kč
Brno (odjezd v 7.00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – bez příplatku
Mikulov (odjezd v 7.45 od čerpací stanice Shell u Lidlu, směr Vídeň) – bez příplatku


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.